رفتن به محتوای اصلی

آوای صدرا رسانه

مجری اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران در سراسر کشور

با ما تماس بگیرید

تلفکس: 88970019
ایمیل: info@avayesadra.com

موقعیت مکانی ما

«آوای صدرا رسانه» در صدر کانون‌های تبلیغاتی پایتخت

«آوای صدرا رسانه» در صدر کانون‌های تبلیغاتی پایتخت

 خدای بزرگ را شاکریم که در پناه لطف بی‌پایانش و با تکیه بر تلاش مجدانه همه همکارانمان در «آوای صدرا رسانه» توانستیم رتبه نخست (سطح عالی) را در رتبه‌بندی شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی تهران کسب کنیم. این اتفاق بزرگ نشان دهنده توان و تخصص «آوای صدرا رسانه» و حرکت پیوسته آن در مسیر توسعه و پیشرفت است که سازمان زیباسازی شهر تهران با ارزیابی و بررسی همه شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی در سال ۹۷، مهر تایید بر آن نهاده است. چه افتخاری از این بالاتر که با اندیشه‌ورزی و تلاش بی‌وقفه خانواده بزرگ «آوای صدرا رسانه» توانسته‌ایم در رقابت با شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی پایتخت که همکاران متخصص و مجرب ما هستند، حایز رتبه اول و درجه عالی شویم.

دست‌آوردهای انحصاری «آوای صدرا رسانه» در خلاقیت و نوآوری، تمرکز بر تبلیغات محیطی و ارتقای سطح کیفی آن، پژوهش‌های ‌مداوم میدانی و نظری، توجه به استانداردهای روز جهان در الگوبندی و روش‌شناسی تبلیغات شهری و… از مهمترین شاخص‌هایی هستند که راه ما را در رسیدن به این موفقیت بزرگ هموار کرده‌اند.

امیدواریم که با تکیه بر دانایی و توانایی سرمایه‎های فکری و انسانی و با حضور قلب تپنده آوای صدرا یعنی اعتماد همیشگی مشتریانمان بتوانیم این سطح عالی را برای همیشه حفظ کنیم و روز به روز موفقیت‌های بزرگتری به دست بیاوریم.

این اتفاق مبارک و غرورانگیز را به همه اعضای خانواده آوای صدرا و به ویژه مشتریان‌مان تبریک و شادباش می‌گوییم.

تا باد چنین بادا…

ما را به دیگران معرفی نمائید
برگشت به بالا