رفتن به محتوای اصلی

آوای صدرا رسانه

مجری اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران در سراسر کشور

با ما تماس بگیرید

تلفکس: 88970019
ایمیل: info@avayesadra.com

موقعیت مکانی ما

کمپین محیطی مزمز

مزمز؛ اولین کارخانه صنعتی تولید چیپس درایران

روایت مزمز با راه اندازی اولین کارخانه صنعتی تولید چیپس ایران در سال  ۱۳۷۰ شروع شد. اولین دلیلی که باعث شد مزمز وارد این صنعت شود، دغدغه  اصلی بنیان گذار مزمز ، درباره ی  مضرات تولید چیپس به شیوه‌ سنتی  بود که در پاتیل ها و دیگ‌های غیر بهداشتی  تولید می‌شد . از روغنی در سرخ کردن برگه ها ی سیب زمینی استفاده می‌کردند که باعث تولید اسید چرب و رسیدن روغن به نقطه دود بود، اولین توسعه دهنده بیماری های بسیار! «وزارت بهداشت» نیز درباره سلامت مصرف کنندگان این محصولات نگران  و آگاه از پیامدهای آن بود.

این طور بود که مزمز به فکر یک تولید سالم از یک فرآورده مهم در منشا تغذیه و لذت خوردن یک چیپس مطمئن افتاد.  برای اولین بار چیپس سالم تولید کرد. اما تنها این نبود، چالش اول این بود که سیب زمینی مناسب از کجا بیاوریم؟ چون کشاورزان دسترسی به بذرهای اولیه مناسب برای تولید چیپس نداشتند  و بذرهای سیب­‌زمینی موجود نیز محصول خوبی به دست نمیداد! به همین‌­خاطر بذرهای جدیدی وارد شدند که کشاورزی منطقه  را با تغییر و تحولی مثبت بهبود بخشید. زنجیره ارزشمند بزرگی از مزارع تا تولید در طی سی سال فعالیت مزمز به وجود آمد که با آن آشنا میشویم.

آوای صدرا رسانه به عنوان بزرگترین مجری تبلیغیات محیطی در کشور طی همکاری مشترک با شرکت مزمزاقدام به اجرای کمپین تبلیغات محیطی این برند در سطح ملی نموده است.

--------
رسانه های اکران شده
  • باند جنوبی محور آزادراه تهران-کرج (مابین تیرهای روشنایی شماره ۲۹۹و ۲۹۸)
  • باند شمالی محور آزادراه تهران-کرج (مجاورتیر روشنایی شماره ۳۰۳)-قبل از کارخانه درنا
برگشت به بالا