بلاگـ

هر آنجا که شما خواهید دیده شوید
آوای صدرا رسانه » بلاگ » آوای صدرا دارای رتبه نخست در رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی برای دومین سال متوالی
17 دی 1400

آوای صدرا دارای رتبه نخست در رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی برای دومین سال متوالی

آوای صدرا دارای رتبه نخست در رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی برای دومین سال متوالی

خدای بزرگ را شاکریم که در پناه لطف بی‌پایانش و با تکیه بر تلاش مجدانه همه همکارانمان در «آوای صدرا رسانه» توانستیم رتبه نخست (سطح عالی) را در رتبه‌بندی شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی تهران برای دومین سال متوالی کسب کنیم. این اتفاق بزرگ نشان دهنده توان و تخصص «آوای صدرا رسانه» و حرکت پیوسته آن در مسیر توسعه و پیشرفت است که سازمان زیباسازی شهر تهران با ارزیابی و بررسی همه شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی در سال ۹۸، مهر تایید بر آن نهاده است. چه افتخاری از این بالاتر که با اندیشه‌ورزی و تلاش بی‌وقفه خانواده بزرگ «آوای صدرا رسانه» توانسته‌ایم در رقابت با شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی پایتخت که همکاران متخصص و مجرب ما هستند، حایز رتبه اول و درجه عالی شویم.

دست‌آوردهای انحصاری «آوای صدرا رسانه» در خلاقیت و نوآوری، تمرکز بر تبلیغات محیطی و ارتقای سطح کیفی آن، پژوهش‌های ‌مداوم میدانی و نظری، توجه به استانداردهای روز جهان در الگوبندی و روش‌شناسی تبلیغات شهری و… از مهمترین شاخص‌هایی هستند که راه ما را در رسیدن به این موفقیت بزرگ هموار کرده‌اند.

امیدواریم که با تکیه بر دانایی و توانایی سرمایه‎های فکری و انسانی و با حضور قلب تپنده آوای صدرا یعنی اعتماد همیشگی مشتریانمان بتوانیم این سطح عالی را برای همیشه حفظ کنیم و روز به روز موفقیت‌های بزرگتری به دست بیاوریم.

این اتفاق مبارک و غرورانگیز را به همه اعضای خانواده آوای صدرا و به ویژه مشتریان‌مان تبریک و شادباش می‌گوییم.

تا باد چنین بادا…