آوای صدرا رسانه » درباره ما

درباره ما

به ساعتتان نگاه کنید! زمان به سرعت دارد می‌گذرد. این شمایید که تصمیم می‌گیرید ثانیه‌ها به نفع شما سپری شوند یا به ضررتان. مطمئن باشید تا برنامه دقیقی نداشته باشید، هیچ معجزه‌ای اتفاق نمی‌افتد.

بگذارید داستان کوتاهی را برایتان بگوییم! گوبلز، مشاور تبلیغات هیتلر در دوران جنگ جهانی دوم، معتقد بود که توده های مردم، دروغ های بزرگ را بیشتر از دروغ های کوچک باور می کنند. او با کمک این ایده توانست برای مدت زمانی طولانی، تبلیغات جنگ را به نفع آلمانی‌ها مدیریت کند. آیا شما هم همینطور فکر می کنید؟ باید بگوییم این ایده گوبلز تا سال‌های سال جواب می‌داد. اما با گسترش رسانه های جدید و به ویژه با ظاهر شدن شبکه های اجتماعی الگوی تبلیغاتی گوبلز اثرگذاری اش را از دست داد. تبلیغات به ویژه در حوزه تجاری و اقتصادی از سال ۲۰۱۰ وارد دوران بسیار متفاوتی شده و راهکارهای تازه و متنوعی را تجربه می‌کند. امروزه تبلیغات تجاری به طور کامل براساس الگوهای خلاقانه و مبتنی بر نوآوری تعریف می‌شود.

دوباره به ساعتتان نگاه کنید! زمان هرگز نمی‌ایستد و این سرمایه اصلی شماست که به سرعت دارد سپری می‌شود. باید تصمیم بگیرید! از همین لحظه بیش از هشت هزار متر مربع فضای انحصاری تبلیغات محیطی، تمامی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی سراسری و استانی در تمام ساعات پخش، تمامی رسانه‌های مکتوب شامل روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، خبرگزاری‌ها و … و اثرگذارترین کمپین‌های تبلیغاتی موبایلی در فضای مجازی در کنار حضور و مشاوره تمام مدت بیش از ۲۰۰ کارشناس زبده و شناخته شده، دارایی شماست. کافی است تصمیم بگیرید که«دیده شوید!»

ما در مجموعه « آوای صدرا رسانه » با بهره‌گیری از متدهای روزآمد پژوهشی، الگوهای اقناعی مردم ایران را تحلیل کرده‌ایم و به نتایج شگفت‌انگیزی دست یافته‌ایم. شاید برایتان جالب باشد که همه کمپین‌های تبلیغاتی در سال‌های اخیر، یافته‌های ما را اثبات می‌کنند و این موضوع در ده سال گذشته برای تیم پژوهشگران تحلیلی ما هم جالب و شگفت‌انگیز بوده است. اما این همه ماجرا نیست. ما در کنار دستاوردهای پژوهشی و نرم‌افزاری، با تجهیزات و امکانات بسیار گسترده و کاملا انحصاری توانسته‌ایم اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران را در سراسر کشور طراحی و اجرا کنیم. این دستاورد بزرگ نتیجه سال‌های متمادی تجربه، تحقیق و البته اعتماد مشتریان ماست.